Hakkımızda

Osmanlı makine 1996 yılında Pehlül Aydın tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için ilk günkü heyecan ve istekle çalışmalarına devam etmektedir.
Osmanlı makine Kuyumculuk makineleri üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır.
Kurulduğu yıllarda manuel makinalar konusunda üretim yapmakta olan Osmanlı makine daha sonra NC kontrollü makine üretimine yönelmiştir.
Çağın gereksinimlerini takip eden Osmanlı makina Kendini CNC makine konusunda yoğunlaştırmış ve bu konuda uzmanlaşmıştır.
Yaptığı üretimle hep daha iyiyi hedeflemiş ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
Genç ve Dinamik kadrosuyla daha uzun yıllar hizmet etmeyi amaçlayan Osmanlı Makina ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. 

Vizyonumuz

Osmanlı Makine olarak olarak en büyük vizyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayarak ulusal ve uluslar arası platformda üstün hizmetler veren bu doğrultuda marka kurum imajı oluşturan ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bunun yanında uygun ve esnek fiyat politikasıyla, makine sektöründe anahtar teslim sistemler kuran, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, değişime yön veren bir dünya markası olabilmek öncelikli hedeflerimizdendir

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için öncelikli hedefimiz Hassas Kuyumcu Makineleri imalatında güvenilir ve hızlı servis anlayışımızla en yeni ve en iyi teknolojiyi kullanmalarına olanak sağlayarak kazançlarına kazanç katmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Belgelerimiz